Biuletyn Informacji Publicznej
BIP Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.nowydworgdanski.pl

Treść strony

PLATFORMA ZAKUPOWA

Nowy Dwór Gdański, dnia 31.12.2020 r.

Dotyczy uruchomienia  platformy zakupowej

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają elektronizację zamówień publicznych uruchamiamy Platformę Zakupową. Będzie ona podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań w zakresie zakupów powyżej progu 130 000,00 zł netto (zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych).

Oznacza to, że cały proces ofertowania prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. Począwszy od 01.01.2021 r. pracownicy odpowiedzialni za prowadzenie postępowań będą wysyłać do Wykonawców, którzy zapiszą się jako Wykonawca do Platformy zakupowej Powiatu poprzez https://platformazakupowa.pl/, zaproszenie do składania ofert w wersji elektronicznej.

Jak to wygląda w praktyce:

 • Każdorazowo zapisani Wykonawcy otrzymają w mailu od prowadzącego postępowanie link, który „przeniesie” bezpośrednio do postępowania,
 • Na stronie postępowania będzie Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) oraz ewentualnie dodatkowe informacje (projekt budowlany, rysunek techniczny, wymagania dot. certyfikatów, itp.),
 • Wykonawca poda przy danej pozycji zamówienia propozycję swojej ceny i/lub inne parametry handlowe i techniczne oferty,
 • Całość zwrotnie Wykonawca przesyła do Powiatu klikając przycisk „Złóż ofertę” na Platformie,
 • W postępowaniach prowadzonych zgodnie z Prawem zamówień publicznych (Pzp) wymagane będzie podpisanie oferty kwalifikowanym podpisem elektronicznym (czytaj więcej)

Dodatkowo, zawsze będą Państwo mogli monitorować nasze otwarte zapytania ofertowe na stronie https://platformazakupowa.pl/

Aby składać oferty nie muszą Państwo jako Wykonawcy zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy jednak do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców, gdyż będę Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań.

Jedyną rzecz, jaką potrzeba z Państwa strony do składania ofert to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Dodatkowo w Zamówieniach zgodnych z Pzp ważny kwalifikowany podpis elektroniczny (wymóg prawny w całej Unii Europejskiej).

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo wsparcie techniczne.

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami, przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

 

PLATFORMA ZAKUPOWA STAROSTWA POWIATOWEGO W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM DOSTĘPNA JEST POD ADRESEM:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowydworgdanski

Metryka

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Magda Woźniak
  data wytworzenia: 2020-12-31
 • opublikował: Krzysztof Firko
  data publikacji: 2020-12-31 11:45
 • zmodyfikował: Krzysztof Firko
  ostatnia modyfikacja: 2020-12-31 11:46

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 25742
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-06-15 09:37:12